Virtuvė, kuri įkvepia gaminti. Virtuvės aksesuarai tvariai ir stilingai virtuvei

Indas biriems produktams Cristella

Virtuvė, kuri įkvepia gaminti. Virtuvės aksesuarai tvariai ir stilingai virtuvei

 

Ilgėjant vakarams vieni ieško šilumos, kiti – jaukumo, treti – naujovių. Ir visi jie susitinka virtuvėje. Būtent virtuvė yra tarsi namų židinys, užtikrinantis jaukumo pojūtį ir norą susiburti.  Kartais naujai ir iškalbingai virtuvės aplinkai reikia visai nedaug – nustebsite, kaip gali pakeisti pojūtį erdvėje keli apgalvoti virtuvės aksesuarai. 

 

Virtuvės aksesuarai: pagrindiniai kriterijai

 

Stikliniai šiaudeliaiRenkantis aksesuarus namams, neišvengiamai susiduriama su milžiniška pasiūla. Nepasiklysti joje padeda kelios paprastos taisyklės. Pirmoji – kokybė svarbiau už gausą. 

Rekomenduojama pasidomėti, iš kokių medžiagų pagaminti produktai: prastos kokybės gaminiai greitai nusidėvi, netenka prekinės išvaizdą ir ilgainiui tiesiog apkrauna erdvę. Estetiškoje virtuvėje nėra vietos chaosui, kurį kelia per daug daiktų ant stalviršio ar atvirose lentynose. 

Antroji – ilgaamžiškumas. Nors dar susiduriama su  nuomone, jog patvarūs daiktai nėra itin stilingi, tačiau tai lengvai paneigia iš klasikinių medžiagų pagaminti virtuviniai aksesuarai. Vieni jų – ilgaamžiai marmuriniai gaminiai, kurie net ir nenaudojami puikiai pasitarnauja kaip dekoro detalės. 

Prieskonių grūstuvė KultiMarmurinės pjaustymo lentelės, stilingi serviravimo indai ar prieskonių grūstuvės – jie be jokios abejonės papuoš bet kokio tipo virtuvę. Beje, jau kelerius sezonus iš eilės populiariausių dekoro detalių viršūnėje išlieka dubenys iš marmuro, kurie imituoja rankas – pavyzdžiui, dubuo “Hands”. Tai stilinga namų detalė, kuri visuomet traukia žvilgsnį. 

Trečioji taisyklė – dėmesys mažoms detalėms, kurios nepastebimai prisideda prie bendro interjero. Pavyzdžiui, įprastai naudojami plastikiniai arba popieriniai šiaudeliai atrodo netvarkingai, o jiems pakeisti naudojami daugkartiniai stikliniai šiaudeliai – vaizdas neatpažįstamas. Bet koks gėrimas atrodo gerokai prabangiau. 

Be to, daugkartiniai stikliniai šiaudeliai leidžia mėgautis ne tik šaltais, bet ir karštais gėrimais. Jei norisi žaismingumo, galima pasirinkti spalvotus “Vaca” šiaudelius. Svarbu ir tai, kad daugkartiniai šiaudeliai tausoja aplinką, apsaugo nuo bereikalingo plastiko. 

Virtuvės aksesuarai: prabanga kiekvieno skoniui

 

Virtuviniai rankšluostukai BareNorint atnaujinti kiek pabodusį virtuvės interjerą, užtenka pakeisti kasdien naudojamus ir gerai matomus daiktus. Vienas geriausių pavyzdžių – virtuviniai rankšluosčiai. Dažniausiai jie keičiami pagal sezoną – pavasariniai, kalėdiniai, velykiniai ir pan. Tačiau būtent spalvoti, prastos kokybės rankšluosčiai neretai suteikia virtuvei netvarkos pojūtį. 

Specialistai pataria verčiau rinktis neutralių spalvų, tvarios medžiagos, gerai sugeriančius rankšluosčius. Itin populiarūs rankšluosčiai “Bihar Nougat”  iš sertifikuotos  OEKO- TEX® medvilnės. Šie rankšluosčiai yra klasikinio vaflinio mezgimo pavyzdys, puikiai derantis bet kokio tipo virtuvėje. 

Minimalistiniai, tvarūs ir stilingi virtuviniai rankšluosčiai –  prisideda prie tobulos estetikos kūrimo virtuvėje, be to – puikiai atlieka savo funkciją. 

 

Svarbiausias iššūkis – daiktų organizavimas

 

Indas biriems produktams CristellaKiekvienas iš mūsų, paklaustas su kuo jam asocijuojasi netvarka virtuvėje, visų pirma įvardintų neplautų indų krūvą ar aplink išmėtytus daiktus. Verta atsiminti viena – stilinga virtuvė, kurioje norisi gaminti, nieko bendro su chaosu negali turėti. Būtent todėl kiekvienas virtuvėje naudojamas daiktas privalo atrasti savo vietą. 

Indai biriems produktams gali tapti tikru išsigelbėjimu lentynose – jie atrodo stilingai ir puikiai atlieka savo paskirtį. Beje, jei naudojami vienodos rūšies indai, jie tampa puikia puošmena virtuvėje – tereikia gudriai pažaisti su jų dydžiais. 

Viena didžiausių klaidų tvarkant virtuvę – kai norima visiškai viską paslėpti ir paviršius palikti kone sterilius. Dažniausiai toks sprendimas priveda prie to, kad virtuvė atrodo šalta ir nenaudojama. Dėl šios priežasties rekomenduojama nepersistengti ir matomose vietose palikti tuos daiktus, kurie naudojami kiekvieną dieną ir tuos, kurie nepastebimai pagyvina aplinką. 

Pavyzdžiui – prieskonių grūstuvė puikiai dera šalia prieskoninių žolelių lentynos, o indų plovimo šepetys pakeis neišvaizdžią kempinėlę ir suteiks subtilumo kriauklei. 

O jei vis tiek nedrąsu eksperimentuoti, visuomet pravers klasika – reikėtų rinktis kuo natūralesnias medžiagas ir neutralią spalvinę gamą. 

-15%
Original price was: €24,50.Current price is: €20,83.
-15%
Original price was: €24,50.Current price is: €20,83.

Virtuvės aksesuarai – pagalba kuriant nuotaiką namuose

 

Kavinukas NuruŠventinis laikotarpis visuomet siejasi su šeima, buvimu kartu ir, žinoma, karštos kavos puodeliu, todėl kuriant stilingą virtuvę verta paieškoti pačio tinkamiausio kavinuko. Pagrindiniai kriterijai – nedūžtantis, ilgaamžis ir elegantiškas, pavyzdžiui,  kavinukas “Nuru”

Dažniausiai kavinukai po naudojimo nebūna statomi atgal į lentynas, todėl yra matomi nuolatos. Rekomenduojama rinktis kuo paprastesnio dizaino kavinuką, kuris per daug nekristų į akis, tačiau pastatytas ant stalo atrodytų elegantiškas ir paprastas. 

Kavinukas ir puodeliai – neatsiejami. Norint į virtuvę įnešti daugiau klasikos, porcelianiniai puodeliai gali būti nepakeičiamu pasirinkimu. 

 

Virtuvės aksesuarai: kaip suderinti ir “neprašauti” pro šalį?

 

Puodelis Clara RoseSpecialistų teigimu, pastaraisiais metais virtuvės erdvėse itin populiarėjo kaimiško ir modernaus stiliaus mišiniai, kuriuose susijungia natūralių medžiagų interjeras su moderniais akcentais. 

Labai dažnai renkantis virtuvės spalvinę gamą liekama prie tradicinių neutralių spalvų. Tačiau tokia virtuvė atrodo nuobodoka, todėl virtuvės aksesuarai gali būti gerokai drąsesni. 

Vis dėlto, nereikėtų persistengti – jei virtuvės aksesuarai nedera prie bendros erdvės spalvų, jie privalo derėti tarpusavyje. Tai reiškia, kad galima rinkti ryškesnius ar spalvingesnius elementus, tačiau jų detalės turi pasikartoti. Pavyzdžiui, marmuriniai indai sunkiai suderinami su plastikiniais, todėl visą naudojamą plastiką virtuvėje reikėtų pakeisti tvaresniais gaminiais. Maža gudrybė – įsigykite bent keletą to paties gamintojo arba labai artimos stilistikos dažniausiai naudojamų virtuvinių įrankių ir išvengsite dizaino katastrofos. 

Tinkamai ir atidžiai parinkti virtuvės aksesuarai sukurs stebuklingą aurą – čia norėsis pabūti ilgiau ir sukurti užburiančius išskirtinių kvapų bei skonių valgius. Virtuvėje visos detalės reikalingos, o naudojant tik aukštos kokybės aksesuarus, jos tarnaus gerokai ilgiau.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.