Casita Home Decor, susipažinkime

 

Kodėl Casita Home Decor?

 

Casita Home Decor pavadinime esantis ispaniškas terminas “La Casita”, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia – „namukas”. Namukas, erdvė, kur praleidžiame daug savo gyvenimo laiko, kur visada gera ir jauku sugrįžti, vyrauja šilti ir malonūs jausmai. Namų jaukumas – gana plati sąvoka, tačiau kaip ir patiekalui, paskutinius lemiamus štrichus sudeda prieskoniai ir net lėkštės dekoro elementai, lygiai taip pat ir namų erdvei, viską vainikuoja ir suteikia žavesio, gyvasties bei jaukumo – namų interjero aksesuarai bei susijusios namų dekoro prekės.

 

Namai, kurie kalba

 

Namai, tai erdvė, kuri tam tikrais interjero elementais kalba su mumis, o taip pat nebyliai atvaizduoja mūsų charakterį, vertybes ir būdą mūsų svečiams. Casita Home Decor atsakingai atrinkti namų interjero aksesuarai, namų dekoro prekės – kolekcijos, skirtos prakalbinti jūsų namų erdves kokybiškais akcentais, suteikti joms charakterio, elegancijos, o svarbiausia, šilumos ir jaukumo. Kolekcijose – namų interjero detalės, sukurtos suteikti namams trokštamos nuotaikos: nuo modernios klasikos iki vintažinės elegancijos. Juk teisingai parinkti ir mūsų asmenybę atspindintys namų dekoro elementai – tai mažose detalėse slypintis svajonių namų jausmas.

 

Kokybė, ilgaamžiškumas, tvarumas

 

Puikiai suprantame, kad namų jaukumas, tai detalės, o detales dažniausiai esame linkę pamilti, prie jų prisirišti, jos tampa neatsiejama namų erdvės dalimi. Mūsų kolekcijose esantys virtuvės, valgomojo, vonios kambario, miegamojo, svetainės interjero aksesuarai, namų kvapai, žvakės ar įvairios namų dekoracijos jaukiam interjerui – kruopščiai atrinkta atsižvelgiant į kokybę, ilgaamžiškumą, taip pat ir tvarumą.

Mūsų misija – išpildyti Jūsų norus, prisidedant prie “La Casita”, t.y. namų, kuriuose spindi jaukumas, kūrimo. Esame dėkingi kiekvienam, besirenkančiam Casita Home Decor, kaip mūzą savo jaukiems namams ir nuolat dedame pastangas augti su augančiu klientų ratu, plėsti kolekcijas ir pasiūlyti tai, ko negali pasiūlyti kiti.

Mūsų vertybės – laimingas klientas. Dažniausiai reikia visai nedaug, tik keleto akcentų į namus, ir jie prabyla. Tik keleto idėjų namų erdvėms – ir jos virsta jaukiais namais. O jaukūs namai – tai laimė į juos grįžti ir mėgautis skirtingomis namų erdvėmis.