Pristatymo taisyklės

Šioje el. parduotuvėje galimi pristatymo būdai:

  • Kurjerių tarnyba – užsakymas pristatomas su pasirinkta kurjerių tarnyba į užsakymo metu nurodytą adresą, mokestis 6 eur. 
  • Paštomatai – užsakymas pristatomas į užsakymo metu pasirinktą paštomatą, mokestis 4 eur.
  • į Kuršių Neriją pristatome už pasirinktą pristatymo būdo mokestį, plius papildomas 25 eur. mokestis.
  • Nemokamas atsiėmimas mūsų parduotuvėje, Naujojo sodo g. 1, Klaipėda.
 1. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl itin didelio užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 5 darbo dienas. Užsakytos prekės pristatomos darbo dienomis iš anksto gavus kurjerio žinute nurodžius laiką valandos tikslumu.
 2. Vakare prieš pristatymą gausite SMS žinutę ir galėsite valdyti siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą, dieną ar nukreipti siuntą į patogiausią DPD paštomatą. Pristatymo dienos rytą apie numatomą siuntos pristatymo laiką būsite informuoti SMS žinute.
 3. Po užsakymo pristatymo į nurodytą vietą, Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę prieš ją priimdamas iš vežėjo. Jei paaiškėja, kad siuntos dėžės išorė pažeista, Pirkėjas privalo pažymėti pažeidimus siuntos pristatymo dokumente ir nedelsdamas apie tai informuoti Pardavėją.
 4. www.casoitahomedecor.lt internetinėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje.
 5. Jei užsakymo suma didesnė nei 30 eur, nemokamai pristatome į DPD paštomatus. Pristatome per 3-5 d.d. 
 6. Atsiėmimas parduotuvėje galimas, po SMS žinutės gavimo.
 7. Šiuo metu pristatymas galimas tik Lietuvos teritorijoje.