Piknikas gamtoje: komfortas, prilygstantis namų jaukumui

Pagalvės Monille

Piknikas gamtoje: komfortas, prilygstantis namų jaukumui

 

Šventinė vakarienė, gimtadienis ar tiesiog romantiškas vakaras kartu – piknikas gamtoje tinkamas kiekviena proga.

Piknikas gali būti ne tik patogus, bet ir elegantiškas: natūralumas, kokybė ir išradingumas yra patys svarbiausi kriterijai. 

 

Kokios detalės sujaukia jaukios vakarienės įvaizdį?

 

Popierinės servetėlės Arke GreenRyškios spalvotos popierinės servetėlės, plastikiniai indai ar vandens buteliai iškreipia kiekvieno iškylų stalo vaizdą. Būtent todėl tinkamai serviruotas stalas primins ne pigią, o iš tiesų jaukią ir prabangią vakarienę gamtoje. 

Jei piknikas vyksta ant pledo, patariama rinktis natūralios medžiagos, pakankamo dydžio pledą. Be to, reikėtų vengti ryškių, tarpusavyje nederančių spalvų – verčiau pasirinkite vienos spalvos paletę ir dekoruojant stalą laikykitės būtent jos. 

Bendrą įspūdį gali sugadinti ir perkrautas, tarsi suspaustas stalas. Piknikai žavi erdvės ir laisvės pojūčiu – tai svarbu ir serviruojant indus. 

 

Iškylos pledas – pagrindinis akcentas 

 

Pledas RinnaKokybiškas pledas neatsiejamas nuo iškylos gamtoje. Renkantis pledą, dėmesį reikia atkreipti į jo dydį, sudėtį ir spalvą. 

Piknikui iki keturių asmenų idealiai tinka 130 cm x 170 cm dydžio pledas “Rinna”. Jei planuojate didesnę kompaniją, galima naudoti kelis vienodus pledus. Neutrali pledo spalva padeda lengvai derinti kitas dekoro detales. Labai svarbu ir tai, kad pledas pagamintas iš 100 procentų medvilnės, todėl jį nesunku prižiūrėti. 

Tiesa, jei pikniko pledas bus naudojamas labai dažnai, jį reikėtų pasaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. 

 

Pikniko stalas – gero skonio akcentas 

 

Pikniko idėjos dažniausiai prasideda nuo temos: tuomet lengviau nuspręsti, kokias detales ir aksesuarus naudoti. Bet kokiu atveju – jei iškylaudami turite galimybę naudotis stalu, paverskite jį tikru jaukumo akcentu. 

Staltiesės gamtoje tikrai nebūtinos: verčiau rinktis padėkliukus. Bambukiniai padėkliukai idealiai tinka pikniko metu. Rinktis reikėtų kuo natūralesnius ir patvaresnius. Šiuos kriterijus atitinka padėkliukai “Bamb” – neutralios spalvos ir itin lengvai prižiūrimi. 

Padėkliukai stalui suteikia tvarkos įspūdį, o prie jų nesunku priderinti bet kurio tipo indus ir taures. 

 

Maisto serviravimas: pasitelkite kokybiškus serviravimo indus

 

Serviravimo lėkštė Lake, GreyUžkandžiai piknikui padėti tiesiai ant pledo nėra nei gražūs, nei estetiški. Serviravimo lėkštės tampa puikia išeitimi, jei piknike norisi daugiau elegancijos. 

Rekomenduojama rinktis klasikinio tipo, neryškių spalvų lėkštes: pavyzdžiui, pilką serviravimo lėkštę “Lake”. Ji idealiai tiks bet kokio tipo piknike. 

Skirtingi serviravimo padėklai padeda nesunkiai sukurti tvarką ant stalo. Be to, tai suteikia ir papildomą prabangos pojūtį.

 

Pikniko dekoras: sunku apsieiti be gėlių

 

Vaza LanaRuošiant pikniką, išsirinkti tinkamiausius dekoro akcentus nėra taip paprasta. Reikia pabrėžti stalo išskirtinumą, neužgožiant gamtos grožio. 

Specialistai vienbalsiai sako – pikniko dekorui drąsiai rinkitės gėles. Jos padeda sukurti vientisumą ir papuošia bet kokio tipo stalą. Patariama gėles rinktis pagal sezoną: geriausia jų prisirinkti netoliese esančiose pievose. 

Labai svarbu, kur bus pamerktos nuskintos gėlės, todėl vazai reikia skirti papildomo dėmesio. Idealus pasirinkimas – paprasto silueto, klasikinės stiklinės vazos. Sezono hitas – stiklinės vazos su metaliniais rėmais. Pavyzdžiui, vaza “Lana”

 

Kaip jaustis patogiai? 

 

Vienas svarbiausių patarimų – nepamirškite palikti pakankamai vietos sėdėjimui. Tam reikalingas ne tik didelis iškylų pledas, bet ir pagalvėlės. Jos ne tik atrodo  jaukiai, bet ir suteikia papildomo komforto. 

Pagalvėlė “Monille Grey” idealiai tinka piknikui gamtoje – ji natūrali, lengvai valoma bei patogaus dydžio. 

Pagalvėlės patariama išdėlioti aplink pledą, neįpareigojant konkrečios sėdimos vietos. Kadangi jas lengva perkelti, svečiai galės patys nuspręsti, kur jiems patogiau. 

Be to, pagalvėlės labai pravers, jei nusimato ilga iškyla – ne visiems paprasta išsėdėti ant pledo kelias valandas. 

 

Ko nepamiršti ruošiantis piknikui? 

 

Per šilti gėrimai karštą dieną tikrai neatrodys viliojančiai, todėl verta pasirūpinti kokybišku šaltkrepšiu. Šaltkrepšis “Cool Picnic” talpus, gerai vėsinantis bei pagamintas iš tvirtos medvilnės bei poliesterio mišinio. Be to, klasikinis dizainas atrodo itin dailiai. Šaltkrepšis Cool picnic

Piknikas dažnai neįsivaizduojamas be griliaus patiekalų. Tačiau iškyla problema, kaip palaikyti tvarką? Popierius maistui gali tapti pačia geriausia išeitimi – užtenka pakloti popierių į lėkštę ir jis sugers visą perteklinį riebalų kiekį. Šis popierius tinka ir skirtingam maistui įvynioti, jei norisi likučius pasiimti namo. 

Popierinės servetėlės taip pat turi atsirasti būtinų daiktų sąraše: jos ne tik padeda palaikyti tvarką, bet ir gali atlikti dekoro funkciją. Popierinės servetėlės “Arke Green” žavi subtiliu žaliu raštu, tad puikiai tinka žemiškų spalvų indais serviruotame stalo dekore.

Atšilus orams, pats laikas paskelbti iškylų gamtoje sezoną. Išskirtines akimirkas pavyks sukurti tik tada, kai net ir mažiausios detalės negadins nuotaikos: iškilmingumo ir komforto pojūtis visuomet priklauso nuo pastangų įdėtų į stalo dekoravimą. Jei nedrąsu eksperimentuoti, verčiau rinktis kokybiškus serviravimo indus ir neutralią spalvų paletę – taip niekuomet neprašausite pro šalį.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.