Iškalbingas akcentas namams: 4 idėjos, kad vazos interjerui suteiktų naujų spalvų

Žvakidė-vaza Sivia

Iškalbingas akcentas namams: 4 idėjos, kad vazos interjerui suteiktų naujų spalvų

 

Vazos interjerui pagyvinti – tai iš pirmo žvilgsnio smulki ir kartais nė nepastebima, bet iš tiesų didžiulį svorį turinti namų dekoro detalė. Nesvarbu, ar vazos pripildytos puokšte lauko gėlių, medžio šakomis, ar tiesiog dalyvauja interjere kaip akcentinė detalė – jos įneša charakterio ir spalvų interjere.

Klasika, bohemiška nuotaika ar modernumas? Kad ir kokį stilių atspindi jūsų namai, dekoratyvinės vazos puošnumu nuspalvins ir savo vietą atras bet kokioje erdvėje. Žemiau keletas patarimų, padėsiančių parinkti savo namų ar biuro erdvėms tinkamą vazą.

 

Dėmesio centre – dekoratyvinės vazos ant stalo

 

Valgomojo zonai trūksta spalvų ir tekstūrų įvairovės? Vaza stalo viduryje akimirksniu suteiks šiek tiek šarmo! Vienintelis kriterijus, kurio svarbu nepamiršti namų dekore – tai balansas.

Plačius, išraiškingus baldus puošti rekomenduojama tik lygiai tokiomis pat ekstravagantiškomis vazomis. Masyvumas, netikėti atspalviai ir įmantrios tekstūros – tai bruožai, kuriais spindi „Esmia“ vazų kolekcija. Portugališka keramika niekuomet nenuvilia savo kokybe, o rankomis kuriami ornamentai kaskart patraukia dėmesį.

Jei virtuvė ar valgomasis pasižymi kukliu dizainu, į jį atsižvelkite ir ieškodami vazos stalo dekoravimui. Žemos cilindro formos vazos plačiu kraštu – ne tik puikus pasirinkimas švelnioms lauko gėlėms pamerkti, bet ir alternatyva užkandžių bei saldumynų serviravimui. Cilindro formos vazos „Cylinder“ – tikru minimalizmu alsuojanti dekoracija, kuri atveria beribes galimybes jūsų kūrybiškumui pasireikšti. Nedidelė, tačiau kokybiška storo stiklo vaza puikiai atrodys ir ant žurnalinio staliuko svetainėje, kur, pripildyta smulkiais gėlių žiedais, suteiks dar daugiau jaukumo.

 

Auksinė taisyklė: dekoro elementų grupavimas

 

Kartais, net ir atradus tobulą dekoraciją, ją realizuoti namų erdvėje atrodo gana sudėtinga. Ar egzistuoja išimtis, kuri padės šioje situacijoje ir išgelbės betkokį interjerą? Taip! Tai – trijų dekoracijų taisyklė. Jos esmė – namų dekoro elementus visuomet grupuoti po tris, taip sukuriant darnią kompoziciją.Vaza Dornia L. Brown

Norisi dailios vazos namams, tačiau sunku nuspręsti, kurgi ją pastatysite? Iškart apgalvokite ir išsirinkite kitus elementus, kuriuos derinsite trejete: žvakes, statulėles, augalus. Visgi kone lengviausias sprendimas – atrasti dailų vazų rinkinį, kuriame skirtingi elementai žavi savo unikalumu, o kartu stebina magiška harmonija. Kolekcija „Dornia“ – kaip tik tokia. Vitražo vazos nepaliauja džiuginti unikaliomis formomis, o prigesinti rožiniai, rusvi ir pilki tonai kuria nostalgišką retro nuotaiką jūsų namuose. Šie atspalviai puikiai dera tarpusavyje, tad net skirtingų tonų bei formų „Dornia“ vazos atrodys stilingai be jokių pastangų.

 

Aukštos stiklinės vazos interjerui – kaip centrinis akcentas

 

Kone kiekvienas savo namuose turi tą kampelį, kuriuo didžiuojasi ir grožisi labiausiai. Nesvarbu, ar tai – asmeninėmis detalėmis užpildyta lentyna, iki smulkmenų apgalvotas virtuvės stalviršio dekoras, ar krištolo indais spindinti indauja. Visuomet norisi, kad namuose apsilankęs svečias atkreiptų dėmesį į erdvę, kuriai skyrėme gausybę savo dėmesio ir meilės.

Aukštos stiklinės vazos išsiskiria savo laibu siluetu, kuris iškart patraukiaVaza Dornia D.Brown kiekvieno akį. Būtent todėl toks dekoro elementas puikiai tiks norimoms erdvėms pabrėžti ir išryškinti. Aukštos vazos interjerui suteikia dalelę prabangos jausmo, o pamerktas gėlės žiedas jose – ir truputį švelnumo. Svarbiausia, kad toks dekoro elementas išsiskirtų iš kitų, tad stiklinės vazos nestatykite ten, kur jau gausu masyvių, išraiškingų dekoracijų.

Ypatingas aukštos stiklinės vazos „Bubble Clear“ dizainas žavi simetriška, tvarkinga tekstūra. Tokia dekoracija tikrai patiks ieškantiems dailios vazos gėlėms, įnešančios šiek tiek darnos į bet kokį interjerą. Tuo tarpu „Dornia D. Grey“ – tai tikra jos priešingybė, kuri sužavės besidairančius valiūkiškos elegancijos.

 

Svetainės interjeras

Vazelė Avine

85,95
NEW

Svetainės interjeras

Vaza Esmia

139,95
-15%

Namų dekoracijos

Žvakidė- vaza Crown, green

Original price was: €49,00.Current price is: €41,65.
-17%

Svetainės interjeras

Vaza Bubble Clear

Original price was: €24,49.Current price is: €20,22.

Keramikinės vazos – ne tik gėlėms

 

Išvydę šią dekoraciją dauguma pamanys, kad vazos gėlėms – tai vienintelė dekoro išeitis. Visgi ir tai yra mitas! Šiandien interjero pasaulyje rasime tūkstančius skirtingų dydžių ir formų vazų, tarp kurių – ir stilingos vazos namams: kiekvienam, net pačiam kukliausiam jų kampeliui.Vazelė Avine

Keramikinės vazos pasižymi ne tik žavinga išvaizda, bet ir patvarumu, tad jas galite demonstruoti ir ant virtuvės stalo, ir miegamajame, biure, net vonios kambaryje. Žaisminga „Avine“ vazelė – puikus akcentas grožio staliukui ar darbo stalui, tad tokią dekoraciją galite naudoti kaip makiažo šepetėlių indelį ar pieštukinę. Vazoje „Sivia“ dailiai atrodys ne tik vienas gėlės žiedas, bet ir aukšta žvakė, kurios ugnelė prieblandoje jaukiai nušvies jūsų kambarį.

Skaidrios stiklinės vazos „Lana“ nustebins kūrybiškas asmenybes, mėgstančias personalizuoti bet kokią namų detalę. Žaismingo silueto ir permatomo stiklo vazą pripildykite spalvotu smėliu, akmenukais ar spindinčiais karoliukais. Tai – puikus pagrindas erdviniam paveikslui, kuriame galite kurti netikėtus peizažus ar spalvų derinius.

 

Tinkamai pasirinktas stiklo ar keramikos gaminys – tai investicija į niekuomet iš mados neišeinančią erdvę. Vazos interjerui suteiks naujų potonių, kurių taip norisi unikalioje, tik jūsų asmenybe alsuojančioje erdvėje. Nebijokite eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis, formomis ir tekstūromis – taip vazos namams padės nušvisti netikėtomis, naujomis spalvomis.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.